O NAS

Czym się zajmujemy?

Anglomania to Szkoła Języków Obcych, która powstała w 2016 roku. Oferujemy kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych na terenie miasta Zabrze.

Czym się wyróżniamy?

Zdecydowanie stawiamy na jakość, a nie na ilość. Proponujemy zajęcia w kameralnych grupach do 4 osób, tak by każdy mógł aktywnie uczestniczyć w lekcji. Dokładamy wszelkich starań by nasze zajęcia były ciekawe i zrozumiałe. 

Nasz atut

Cenimy sobie nowoczesność. W naszych salach mamy między innymi projektor multimedialny oraz ekran projekcyjny. Posiadamy liczne materiały dydaktyczne takie jak gry planszowe, DVD i CD anglojęzyczne jak i zbiór książek z materiałami do kserowania. Staramy się stale rozwijać by sprostać wymaganiom naszych uczniów.

Podręczniki

W naszej szkole korzystamy z podręczników najwyższej jakości wydawnictwa Oxford przeznaczonych tylko i wyłącznie dla szkół językowych. Co za tym idzie, podczas trwania kursu uczniowie poznają słownictwo i gramatykę wykraczającą poza standardy szkoły publicznej. Do podręczników prowadzących nauczyciel dobiera wiele materiałów uzupełniających przerabiany temat.

Masz pytania?

info@anglomania.eu

609 377 694

facebook-76536_640

NASZA STRONA NA FACEBOOKU